deneme head üzeri
Satış ve Danışma Hattı: 0532 495 28 16

Hakkımızda ANASAYFA Firma Adı Hakkımızda

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


35 yılı aşkın süredir İnşaat sektöründe hizmet veren Yıldız tesisat, kişi ve kurumlara özel çözümleri ile insan odaklı sanat icra eden bir anlayışa sahiptir. İşyerlerine ofislerde ev ve dükkânlarda meydana gelebilecek her türlü inşai ve tesisat sorunlarında yeterli bilgi birikim ve tecrübeye sahip teknik personel ve usta kadrosu ile işlerinizi halletmektedir.
Tek Yıldız İnşaat yeni ve eski yapılarda, ürün imalatlarının yapıldığı fabrikalarda, her türlü çiftlik ve çiftlik evlerinde, her büyülükte villalarda, toplu konutlarda ve yer altı yapıları olan kanalizasyonlarda meydana gelebilecek tüm tesisat sorunlarının üstesinden gelebilmektedir.

Peki, Tek Yıldız İnşaat olarak hangi işleri yapakta ve ne tür çözümler üretmekteyiz?

Elektrik tesisatları, armatürler ve su tesisatlarında yapılabilecek tüm montaj işlerini projeye bağlı olarak kaliteli işçiliklerle yapabilmekteyiz. Usta kadromuz tesisat yapımı öncesi ve sonrasında gerekli olan kırma dökme işlemlerinin akabinde tesisat sonrası yapılacak boya yapma, montajlama ve düzeltme gibi son rötuşları da yapmaktadır.
Fabrika, ev, işyeri, ofis veya dükkânlarınızda güvenliğinizi sağlayacak güvenlik kameralarının kurulumlarını gerekli teknolojik alt yapıyı kullanarak yapmaktayız. Projelendirilmiş güvenlik kameralarının noktalarının tespit edilmesi, uygun montajlama ve gerekli güvenliği sağlayacak teknolojik kurulumları Tek Yıldız İnşaat olarak yapılmaktadır.
Zamanla kullanıma bağlı olarak meydana gelebilecek her türlü su ve elektrik tesisatlarının kırma, dökme ve tadilat işleri Tek Yıldız İnşaat farkı ile çözüm sağlanmaktadır. Yetenekli ve öngörüye sahip ustalarımız ile daha az hasar meydana gelmekte ve daha az maliyetle çözümler sunulmaktadır.
Sıva altı kalorifer tesisatları evinize, işyerinize veya fabrikalarınıza zarar vermeden çok daha temiz işçilik ve yeterli ekipman ile çözülmektedir.

      Tek Yıldız İnşaat olarak öncelikle sorunlarınız tespit edilmekte, yapılacak yeni montaj işlerinde projelere bağlı olarak çözüm yolları ve maliyetleri tespit edilerek sizlere en optimum çözüm sunulmaktadır. Tadilat işlerinizde keşif için gelen yetenekli ve tecrübeli ustalarımız sizlerle görüştükten sonra yerinde yapılacak keşif ve tespitlere çözüm yollarını sunmakta ve meydana gelebilecek olumlu ve olumsuz yönleri maliyetlerle birlikte sunmaktadır. Yeni yapılacak montaj kurulum veya imalatlarda ise projelere bakılmakta ve projelere göre yapılacak malzeme ve işçilik maliyetleri ayrı ayrı hesap edilerek sizlere sunulmaktadır. Tek Yıldız İnşaat olarak yapılan bu proje çalışmalarında, dilerseniz ofisimize gelmeden bizimle iletişim kurarak online projelerinizi bizlere ulaştırabilir ve sizler için yapabileceğimiz çözüm yollarını ve aşamalarını öğrenebilirsiniz.
Tek Yıldız İnşaat, yapacağı her çözümü bir sanat eda ediyormuşçasına önemsemektedir. Bu bir yapıya uygulanan maddi çözümlerden ziyade manevi bir sanatı yapmakla birlikte kişilerin ve müşterilerin tüm değerlerine büyük bir saygı duymakta ve bu saygı ile özverili davranmaktadır. Dürüstlük ilkesinin ön planda tutarak kar amaçlı bir politikadan ziyade % 100 müşteri memnuniyeti güden bir politika anlayışına sahiptir.