Tarla - Bağ - Bağçenize Uygun

Tiny House Anahtar Teslim simdi 450.000 TL +KDV

Hayalinizdeki eve sadece 450.000 TL ye sahip olmak ister misiniz?

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Çelik İskelet ve Ytong Duvarlar

Sağlam ve İzalasyonlu Yapı

Tiny House son zamanlarda hem maaliyet açısından hemde yasalar gereği en çok tercih edilen yaşama alanıdır.  

Uzunluk 10 metre genişlik 5 metre olarak şekilde sizin için inşaa ediyoruz. 


Yerden 10cm yükseklikte Su basma betonu, 4 köşenin 15x15 kare demir iskelet ve kalan çatı atkıları 5x5 demir olmak şartıyla evinizin güvenliğini sağlıyoruz. Duvarlar ise Ytong (Gaz Beton) ile inşaa ediyoruz. 

Çatı düz ve sandviç panel olmaktaktadır. 

Duvarlar tamamen dış cephe fileli sıva, iç kısım ise alçı sıva yapılmaktadır. 

Normal bir konteyner'dan çok daha korunaklı,sağlam ve yalıtımlı olmaktadır. 

demir iskelet
ytong gaz beton duvarlar
tuvalet banyo dusakabin
mutfak ve evye dolap
eletrik tesisatı

Kaliteli

Yasam Alanı

Yanda bulunan resimlerin neredeyse aynısı olmaktadır. 120bin TL lik bir konterner'den çok daha fazlasını sunuyoruz. Elektrik tesisatı, Su tesisatı,mutfak dolapları vb. Herşey tarafımızca kurulumu yapılmaktadır. 

Bilmeniz

Gerekenler

Fiyat performans olması açısından sadece bir ev içerisinde olması gerekenleri ele aldığımızı unutmayınız. 

Bizlere En Çok Sorulan Soruları çevapladık. (SSS)

Gaz beton evlerin avantajları nelerdir?
Başlıca Gaz beton evlerin avantajları; Kurulum,maaliyet,dayanıklılık ve yalıtım konusunda konteyner evlerden çok daha dayanıklıdır.
Gaz beton evler nedir?
Gaz Beton Evler konteyner ev görünümünde olmaktadır. Düz çatılı olması ile bilinir ve maaliyet ve dayanıklılık açısından çok daha iyidir. Bu kategoride sadece konteyner evlerle kıyaslanmaktadır.
Gaz beton evlerin dezavantajları nelerdir?
Gaz beton evlerin dezavantajları; bizim için sadece bir adet eksi yönü vardır oda biraz daha maaliyetli olması.
Gaz beton evlerin kurulumu ne kadar sürer?
Gaz beton evin kurulacak olduğu alanın iş yüküne göre 10 ila 15 gün arasında sürmektedir.
Gaz beton evler depreme dayanıklıdır mı?
Düz zemine ve 4 köşeye 15x15 kare profiller ile iskelet inşaası yapılacağı için bir çok betonarme yapıdan daha dayanıklı olduğunu söyleyebiliriiz.
Gaz beton evler ısı yalıtımı sağlar mı?
konteyner evlere göre kıyaslandığı zaman daha fazla ısı yalıtımına sahiptir.
Gaz beton evler ne kadara mal olur?
Şuan da en düşük 50mt2 lik evimizin maaliyet fiyatı 450.000 TL dir. Anahtar Teslim şekilde teslim edilmektedir.
Gaz beton evler ses yalıtımı sağlar mı?
konteyner evlere göre kıyaslandığı zaman daha fazla ses yalıtımına sahiptir.
Gaz beton evler yangına dayanıklıdır mı?
yangına dayanıklı olduğu çok söylemez fakat konteyner evlere göre daha yalıtımlıdır.
Ev için Garanti var mı ?
Faturamızı kestiğimiz tarihten itibaren 2 yıl garanti bulunmaktadır. Fakat bu garanti kapsamı müşterinin zarar verdiği duvarlar, kapıları sert kapatma sonucunda oluşan hasarlar bizim sorumluluğumuzda değildir
Gaz beton evler için gerekli belgeler nelerdir?
Ev inşa edebilmeniz için arazinin en az bir tarafından yol geçmesi gerekiyor. Aynı zamanda arazinin yola olan cephesinin en az 25 metre olması gerekiyor. Fakat bazen farklı bazen hayvancılık,seracılık vb. zirai işler yapanlara devlet barınak yapma hakkı vermektedir. Bu izinleri aldıktan sonra sizler için ev inşaası yapabiliriz.
Gaz beton evler için gerekli işçilik ne kadardır?
işçilik konusunda sizin hiç bir şey ile ilgilenmenize gerek yoktur. Biz herşeyi anahtar teslim yapmaktayız.
Gaz beton evler için gerekli malzemeler nelerdir?
Biz herşeyi anahtar teslim hizmet veriyoruz. Bu yüzden sizin iç mobilyalar dışında herhangi birşey almanız gerek yoktur.
Geri İade var mı?
sözleşmeler yapılıp işe başlandığı günden itibaren kesinlikle geri aide yoktur.
Ödeme Nasıl Oluyor?
işe başlamadan önce 300.000 TL önden alıyoruz. Kalanını da ev bitiminde alıyoruz.
Yapılan anlaşma içerisinde Güneş paneli, televizyon,klima, oturma gurubu vs. Dahil mi?
malesef, Güneş paneli, televizyon,klima, oturma gurubu,laminat parke,çelik kapı vb. tarafımıza ait değildir.
Yapılan Ev sigortalı mı?
Evet iki yıl boyunca evinizin sigorta masrafı tarafımıza aittir.

Ev Sahibi olmak ister misiniz?

Sadece 450.000 TL ye Tarla - bağ veya bahçenize ev yaptırmak ister misiniz? Bizleri hemen arayın

Gaz Beton Evler

Gaz beton evler yeni nesil ev türleri arasında yer alan ve oldukça hafif ve sağlıklı yapılardır. Birçok iklim şartında rahatlıkla kullanılan bu evler gaz beton malzemesi kullanılarak inşa edilen evlerdir. Gaz beton, kum, su, çimento ve hafif ağırlığı olan agregalardan meydana gelen yapılar olarak da tanımlanabilir. Bu malzemeler hem çok iyi yalıtım özelliklerine sahiptir hem de oldukça hafif yapıdadır. Bunun yanında yangına karşı son derece dayanıklı yapılar olduklarını söylemek mümkündür. Gaz beton evler enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik açısından son derece avantajlıdır. Aynı zamanda düşük enerji tüketimi ve iyi ısı yalıtımı sayesinde hayatı kolaylaştıran yapıları ile dikkatleri üzerine çeker. Gaz beton yapılar yangına karşı çok dayanıklı olduğundan daha güvenli bir yaşam alanı sunar.

Farklı tasarım seçeneklerine sahip olan evler kişilerin yaşam standartlarına uygun boyutlarda ve modellerde inşa edilebilirler. Aynı zamanda kişilerin ihtiyaçlarına tam anlamı ile yanıt verecek nitelikte evler olduğunu öne sürmek gerekir. Ancak bu evlerin ne tür malzemelerden yapıldığı ve hangi koşullara karşı dayanıklı olduğunu da mutlaka bilmek gerekiyor. Gerek malzeme kalitesi gerekse kullanım avantajları ile son yıllarda en çok tercih edilen yapılar arasında tercih edildiklerini söylemek mümkündür.

Gaz beton evler belirli iklim koşullarına çok iyi uyum sağlayabildiği için son yıllarda özellikle tercih edilen güvenli yapılar arasında yer alır. Hem bütçeye uygun olması hem de istenilen standartlarda inşa edilebiliyor olmaları gaz beton evlerin her geçen gün daha da popüler olmasında büyük etkilere sahiptir. Bu ev modellerinin çok tercih edilmesinde ise öne çıkan önemli faktörler bulunmaktadır. Çok tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden ilki ise düşük maliyetli olmalarıdır.Gaz Beton Prefabrik Yapıların Avantajları

Gaz beton evler prefabrik ev yapıları olarak öne çıkar. Bu evlerin yapımında kullanılan malzemeler, yüksek kalite standartlarındaki işçilik ile bir araya geldiğinde hem güvenli hem de konforlu evler ortaya çıkmaktadır. Özellikle yeni nesil malzemeler kullanılarak inşa edilen bu evler son yılların modern yapı anlayışına da oldukça uygundur. Estetik görünümü ve güvenli ortamı ile beklentilere tam olarak yanıt veren yapılar arasında yer almaktadır. Gaz beton prefabrik yapıların avantajları arasında ise şunları saymak mümkün olabilir:

 • Hafif Olması

Gaz beton evlerin en çok tercih edilmesinin nedenlerinden ilki hafif olmalarıdır. Bu evler kullanılan malzemeden dolayı son derece hafif yapıdadır. Bu da hem evlerin taşınmasında hem de montajının yapılarak yerleştirilmesinde önemli bir kolaylık olarak sunulur.

 • Yalıtımda İyi Olması

Gaz beton evler yalıtımda son derece iyidir. Isı ve ses yalıtımı sağlayarak daha konforlu yaşam alanları sağlamaktadır. Bunun yanında enerji verimliliğinin de artırılabilir yapıda olması önemli bir avantajıdır. İç mekanlarda çok konforlu bir yaşam ortamı yaratabilmek mümkündür.

 • Yangına Karşı Dayanıklıdır

Gaz beton yapılar aynı zamanda yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklıdır. Bundan dolayı iklimi sıcak olan yerlerde çok rahat şekilde tercih edilebilir. Yangına karşı dayanıklı olması da bu iklim bölgelerinde tercih edilmesinin en önemli nedenleri arasında yer almaktadır.

 • Sürdürülebilir Yapı Projeleridir

Gaz beton evler sürdürülebilirlik yönü ile avantajlıdır. Çevre dostu malzemelerden yapılırlar. Aynı zamanda üretimi sırasında da az enerji kullanılır. Bu da çevre ve insan dostu yapılar olmasında önemli etkileri ile öne çıkar. İnşaat uygulamalarında oldukça tercih edilen yapı türleridir.

 • Hızlı İnşa Edilebilirler

En önemli avantajlarından biri ise hızlı şekilde inşa edilebilir olmalarıdır. Bu binalar ilk olarak fabrikalarda üretilirler. Parçalar halinde inşaat alanına getirilirler. Burada da montajı gerçekleştirilir. Geleneksel inşaat yöntemlerinden son derece farklı yapım süreci vardır. En önemli farklılığı ise geleneksel yapılardan daha hızlı şekilde inşa edilebilir olmalarıdır.

 • Düşük Maliyet Avantajı

Üretim ve inşaat süreçlerindeki hızlılık sayesinde daha düşük maliyet ile gerçekleştirilebilmektedir. Düşük işçilik ile yapılması daha az enerji maliyeti anlamına gelmektedir. Bu da prefabrik yapıların etkin olmasında önemlidir.

 • Esnek Tasarım Seçeneklerinin Olması

Kullanıcılara farklı tasarım imkanları sunmaktadır. Esnek tasarım seçeneklerinin olması bu evlerin daha fazla tercih edilmesinde önemli bir yere sahiptir. Farklı ihtiyaçlara ve estetik tercihlere uygun yapılar olması inşa konusunda önemli avantajları arasında yer almaktadır.

Bunların yanında tasarım ve üretim kalitesi son derece yüksek yapılardır. Yerel inşaat standartlarına uygun şekilde inşa edilen gaz beton evler kullanıcı gereksinimlerine her yönü ile yanıt vermektedir.Gaz Beton Prefabrik Yapılarda Hangi Malzemeler Kullanılır?

Gaz beton prefabrik yapılarda son derece iyi standartlarda malzemeler kullanılmaktadır. Hem çevre hem de insan sağlığı açısından bu malzemelerin birinci sınıf kalitede olması en önemli noktalardan biridir. Kullanılan malzemeler aynı zamanda evin bölümlerine göre farklılık gösterebilir. Ancak ana malzeme her zaman için gaz betondur. Gaz betonlar da genel olarak kum, su ve çimento yanında agregalardan meydana gelen bir malzemedir. Bu malzeme hem hafif hem de yangın gibi etkenlere karşı son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kullanılan diğer malzeme ve bileşenler arasında ise şunları saymak mümkün olabilir:

 • Çelik İskelet önemli yapı malzemelerinden biridir. Prefabrik yapılarda taşıyıcı unsurların başında gelir. Yapının daha dayanıklı ve mukavemet kazanmasında önemli bir malzeme olduğu söylenebilir.
 • Yalıtım malzemeleri en önemli malzeme grupları arasında yer almaktadır. Bu malzemeler enerji verimliliğini de artırmaktadır. Aynı zamanda iç mekân konforunu sağlaması açısından da son derece önemlidir.
 • Duvar kaplama malzemeleri dış ve iç yüzeylerin kaplanmasında kullanılmaktadır. Bu malzemeler hem estetik görünüm hem de koruyucu amaçlar için kullanılmaktadır.
 • Pencere ve kapı sistemlerinde de çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Standart ölçülerde üretilen kapı ve pencereler enerji verimliliğine uygun şekilde üretilmektedir.
 • Çatı kaplama malzemeleri ise yapının çatısını örtmek amacı ile kullanılmaktadır. Çatı kiremitleri ya da özel kaplama malzemeleri de önemli malzeme türleri arasındadır.
 • Elektrik ve tesisat malzemeleri arasında birçok farklı malzeme kullanılmaktadır. Su ve kanalizasyon için gerekli tüm malzemeler ve ekipmanlar birinci sınıf olarak tercih edilmelidir.

Genel olarak bu yapılar fabrikalarda üretilerek inşaat sahasına getirilmektedir. Montajı da sahada gerçekleştirilen yapılardır. Yapılarda kullanılan malzeme türleri kendi içinde farklılık gösterebilir. Aynı zamanda bu malzemelerin miktarı da yapıların boyutlarına göre daha farklı olabilmektedir. Fakat her durumda birinci sınıf malzeme ile en kaliteli gaz beton evler inşa edilmesine önem verilmektedir.Gaz Beton Ev Maliyeti

Gaz beton evler maliyet olarak geleneksel yapılara göre çok daha uygundur. Son derece iyi standartlara sahip olan bu evler düşük maliyetli olduğundan birçok yerde yapılabilir. Özellikle yazlık, deniz ve yayla evi gibi ev ihtiyaçlarında ilk tercih edilen ev türleri arasında yer almaktadır. Her anlamda kusursuz olarak inşa edilen gaz beton ev maliyeti ise evin boyutlarına, modeline, oda ve kat sayısına göre farklılık gösterir. Farklı metrekarede inşa edilebilen gaz beton evler son derece iyi standartlara sahiptir.

Gaz beton prefabrik yapılarda maliyeti etkileyen en önemli unsur yapılan evde kullanılan malzemenin kalitesi ve miktarıdır. Boyutları da en önemli maliyet kalemlerindendir. Bu bakımdan istenilen tasarıma göre bir fiyat verilmesi oldukça önemlidir. Bunların yanında bölgesel faktörler de maliyetlere en çok etki eden faktörler arasında yer alır. Coğrafi konuma göre inşaat maliyeti, malzeme tedariki ve işçilik gibi faktörler maliyetler üzerinde etkili olan noktalar arasındadır. Evin boyutları ve tasarımları maliyet kalemleri arasında çok öne çıkan bir faktör. Çünkü evin mimari özellikleri ne kadar karmaşık ise o kadar fazla yüksek maliyet çıkabilmektedir.

İşçilik ve montaj gibi konular da yine projenin büyüklüğüne göre değişmektedir. Gaz beton evlerde montaj işlemleri evin parçaları üretildikten sonra yapılmaktadır. Bu parçaların nakliyesi ve montaj çalışmaları gibi tüm detaylar son derece önem arz eder. Projenin büyüklüğü de maliyetlerdeki en önemli faktörler arasında yer almaktadır. Alt yapı maliyetleri de yine ev fiyatına etki eden faktörlerdendir. Elektrik, su ve kanalizasyon gibi işlemlerin tamamı ayrı birer maliyet kalemi olarak kişilerin karşısına çıkmaktadır. Ruhsat ve izin maliyetleri gibi diğer düzenlemeler evin yapılma sürecinde kişilerin üstlenmesi gereken maliyetler içerisinde yer almaktadır. Bununla birlikte projelerin uygulanması sırasında ekstra maliyetlere yol açabilecek durumlar da göz önünde bulundurulabilmelidir.Gaz Beton Evler: Hayalinizdeki Eve Uygun Bir Fiyata Kavuşun

Gaz beton evler son dönemde en popüler hale gelen evler arasında yer alır. Günümüzün yükselen fiyatları nedeniyle birçok kişi ev sahibi olamamaktadır. Böyle durumlarda hem ev sahibi olabilmek için farklı alternatifler arayışına girilmesi hem de daha sağlıklı yapılarda yaşanmak istenmesi seçeneklerin çoğalmasında son derece etkili olmaktadır. Bu bakımdan gaz beton evlerin birçok farklı nedenle çok tercih edildiğinden bahsetmek mümkün olabilir.

Gaz beton evlerin çok fazla tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Kullanılan malzeme çürümeye, küfe ve böcek gibi zararlılara karşı son derece dayanıklıdır. Aynı zamanda çok uzun ömürlü bir yapıda inşa edilirler. Esnek tasarım seçenekleri sayesinde hayalinizdeki projeyi hayata geçirmek de mümkün olabilmektedir. Maliyetlerinin geleneksel yapılara göre daha az olması bu evlerin tercih edilmesindeki en önemli faktörlerden biridir.

Geleneksel yapıların çok yüksek maliyetlerle inşa ediliyor olması bu evlerin çok daha fazla tercih edilmesinde etkili olan bir faktördür. Malzemelerin sürekli olarak artış göstermesi ile birlikte maliyetlerin de artış göstermesi kişilerin ev sahibi olmasında önemli ölçüde zorlanmalarına neden olmaktadır. Ancak gaz beton evler hızlı inşa süreci sayesinde hızla artan maliyetlere yakalanmadan ev sahibi olabilme imkanını sizlere sunmaktadır. Düşük enerji tüketimi ve daha az kişinin çalışarak üretebildiği bu evlerde maliyetler en aza indirilmektedir. Geleneksel yapıların ağır ve hantal duruşu yerine daha esnek ve hafif yapıların tercih edildiğini söylemek mümkündür.Sıkça Sorulan Sorular

 • Gaz betondan ev yapılır mı?

Gaz beton evler oldukça iyi standartlarda üretilen evlerdir. Bu evler de 50 metrekare bir ev için ortalama 450 bin TL inşa maliyeti ortaya çıkmaktadır.

 • Gaz beton ev ömrü kaç yıldır?

Gaz beton evler de geleneksel yapılar gibi uzun ömürlü evlerdir. Diğer bina ve yapılar ile aynı ömre sahip olduğunu söylemek mümkündür.

 • Gaz beton dayanıklı mı?

Tek katlı olacağı için bu evler çok daha dayanıklı evlerdir. Aynı zamanda hafif malzemeden üretiliyor olmaları birçok bakımdan daha sağlıklı olduğu anlamına gelmektedir.

 • Gaz beton evler sağlam mı?

Düz bir zeminde ve tek katlı olarak inşa edilirler. Bu bakımdan son derece sağlam yapılardır.

 • Gaz beton rutubet yapar mı?

İnşaat malzemeleri arasında yer alan tuğla, beton, gaz beton gibi birçok malzeme rutubetten etkilenebilir. Ancak böyle durumlarda izolasyon çalışması yapılarak rutubetin engellenmesi sağlanır.